אודותינו

קבוצת מלונות טמרס - רוח חדשה בענף האירוח

קבוצת מלונות טמרס שמה לה כמטרה להיות המובילה בענף האירוח. מגוון מלונות טמרס, הממוקמים באתרים מובחרים בישראל ומנוהלים על ידי מיטב המומחים, מציבים סטנדרטים חדשים בענף המלונאות בארץ.

צוות הרשת מושתת על אנשים איכותיים ודינמיים, בעלי ניסיון עשיר וידע מקצועי רב בתחום האירוח והמלונאות. צוות טמרס מרגיש אחריות מלאה לנופש שלך בכל אחד ממלונות הרשת ולכן רמת השירות שלנו היא מהגבוהות בישראל.
הרשת כוללת מלונות עסקים, נופש וספא בישראל ובכל אחד מהם חשבנו בדרך היצירתית ביותר, כיצד לייצר חופשה מפנקת ואיכותית בסטנדרטים בינלאומיים לאורחי המלון שלנו, שבחרו ליהנות אצלנו במסגרת חופשה בישראל.

אנו מאמינים שבזכות ההקשבה לאורחים והרצון התמידי ללמוד ולהשתפר, נמשיך את תהליך הצמיחה של הרשת ולקוחותינו הנאמנים יחזרו לבקר אותנו, אם במסגרת נופש בישראל, אירוע משפחתי מרגש או בכנס עסקי מוצלח.
אנו משתדלים לייצר מגוון הצעות ומבצעים אטרקטיביים של מלונות בישראל, כך שתוכלו להגשים את החלום שלכם ולבחור כל סוג של חופשה או אירוע משמח, בכל תקציב ובכל הרכב בו תבחרו – זוגי, משפחתי או עסקי.

נשמח לשמוע מכם כל הצעה לשיפור וכמובן גם חוויות טובות ואנשי צוות ששירתו אתכם נאמנה.

רשת טמרס בישראל כוללת מגוון מלונות נופש ועסקים וכן מלונות ספא בפריסה ארצית: 

מלונות דניאל

·         מלון דניאל הרצליה - 212 חדרים
·         מלון דניאל ים המלח - 302 חדרים

מלונות ווסט

·         מלון ווסט תל אביב - מלון סוויטות על החוף  - 65 סוויטות
·         מלון  ווסט אשדוד  - 113 סוויטות

·      ספא 

·         ספא שיזן - דניאל הרצליה
·         ספא שיזן - דניאל ים המלח

 


מועדון לקוחות Tamares Friends

ניתן להצטרף בחינם למועדון הלקוחות TamaresFriends של רשת מלונות טמרס. המועדון מקנה לחבריה הטבות ,החל מההזמנה הראשונה, כגון הנחה בימי הולדת, בימי נישואין, בספא ...  לפרטים נוספים


רשת מלונות טמרס היא חלק מקבוצת TAMARESהבינלאומית, שנוסדה לפני כ 50 שנה על ידי היזם הפיני שלמה זבלודוביץ' ז"ל ומנוהלת כיום על ידי בנו פויו זבלודוביץ'.