מלון הבוטיק ווסט תל אביב

מלון בוטיק ווסט - מלון בוטיק תל אביב

גלרית תמונות
מפה
מלון בוטיק ווסט תל אביב - מפה

מלון ווסט בוטיק תל אביב - אורבניות, שלווה והים

על הגבול שבין האורבניות הקוסמופוליטית של העיר תל אביב, ובין השקט והשלווה של חופי הים התיכון, נפתח מלון בוטיק בתל אביב, מלון WEST.  זהו מלון סוויטות חדש וייחודי ברקע עולם התיירות של תל אביב.

מלון בוטיק ווסט תל אביב הממוקם על חוף הצוק בצפון הפסטוראלי של תל אביב, מונה 65 סוויטות מפוארות שמתפרסות על-פני 13 קומות, ומעניקות לאורחיו חוויית אירוח ברמה גבוהה. המבנה המרהיב מעוצב בקווים נקיים ובסגנון בינלאומי מתקדם.

מלון בוטיק בתל אביב - חופשה מושלמת

מיקומו של המלון על חוף הצוק בתל אביב ובקרבת צומת גלילות, מאפשר לאורחיו גישה נוחה למרכזי העסקים והבילוי של תל אביב והרצליה פיתוח, ובמקביל מציע את כל הנחוץ להם לנסיעת עסקים, חופשה מושלמת או שהייה ארוכה כמו שמלון סוויטות בתל אביב צריך להיות.

בנוסף לסוויטות המעוצבות והמסוגננות של מלון בוטיק ווסט תל אביב, ייהנו אורחי המלון מחדר כושר משוכלל, מתקני סאונה יבשה ורטובה, בריכות שחייה למבוגרים ולילדים, מסעדה יוקרתית, טרקלין מפואר וחדר ישיבות לפגישות עסקיות (בתשלום), גישה נוחה אל חוף הים, חניה בשפע, מתקני אופניים לרכיבה ועוד.

כל אלה ועוד, הופכים את מלון בוטיק ווסט תל אביב, לאחד המלונות הבולטים בישראל, ואת שהייתם של אורחיו בעיר תל אביב לחוויה תיירותית בלתי נשכחת.

נגישות לבעלי מוגבליות נגישות לבעלי מוגבלויות

מלון ווסט תל אביב עומד בכל תנאי הנגישות לבעלי מוגבלויות.
המלון רואה בחשיבות רבה את נושא הנגישות לבעלי מוגבלויות ופועל לקידום הנושא כדי לאפשר לבעלי מוגבלויות להנות מחופשה מפנקת.
 

8התמונות באתר להמחשה בלבד

תמיכה טכנית09-9520831