נגישות לבעלי מוגבלויות

מבוא
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.
שימוש בתוכנה נגישות אתרים -"נגיש בקליק"
אתר זה מופעל על ידי תוכנת הנגשה "נגיש בקליק" ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה פועלת על פי התקן הישראלי ת"י 5568 ברמהAA .התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה.
כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
 
מה בתפריט?
יצירת תפריט קיצורי דרך לאזורי תוכן נבחרים
מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת
התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות )תוכנת קורא מסך( 
הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים. 
יצירת ניגודיות צבעים גבוהה על בסיס רקע כהה. 
יצירת ניגודיות צבעים גבוהה על בסיס רקע בהיר.
התאמת אתר לעיוורי צבעים. 
בטל נגישות
 הבהרה
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות
 
הסדרי נגישות בחברה
הרשת הינגישה את מיטב מלונותיה לאנשים בעלי כל סוגי המוגבלויות.מרבית המלונות בנויים במתכונת של סוויטות , המציעות לאורחיהם שטחים נגישים לבעלי כסאות גלגלים, חדרי אמבטיה מאובזרים וחדרי שינה ומטבח מותאמים ועוד.
חדרים אלה מכילים את כל שאר ההטבות המוצעות בכלל חדרי המלון וממוקמים בקרבת מעליות, לאפשר גישה נוחה במאמץ מינימלי.  בכל המלונות חניות ייעודיות לבעלי תו נכה וכן הנגשה מותאמת מהחניון ועד לכניסה איליו ולחדר האירוח. במלונות מתקני ספא ובריכות שחייה מותאמים ברובם לנגישות נכים, בין עם מעלונים לבריכה או בדרכים ייעודיות וכן בסיוע צוותי המלון לשימוש במתקנים השונים. אורחים בעלי צרכים מיוחדים, מתבקשים לברר מראש במועד ההזמנה אודות זמינות חדרים מותאמים וכן אודות האבזור הרלוונטי.
הרשת הינגישה את מיטב מלונותיה לאנשים בעלי כל סוגי המוגבלויות.מרבית המלונות בנויים במתכונת של סוויטות , המציעות לאורחיהם שטחים נגישים לבעלי כסאות גלגלים, חדרי אמבטיה מאובזרים וחדרי שינה ומטבח מותאמים ועוד. חדרים אלה מכילים את כל שאר ההטבות המוצעות בכלל חדרי המלון וממוקמים בקרבת מעליות, לאפשר גישה נוחה במאמץ מינימלי.
בכל המלונות חניות ייעודיות לבעלי תו נכה וכן הנגשה מותאמת מהחניון ועד לכניסה איליו ולחדר האירוח. במלונות מתקני ספא ובריכות שחייה מותאמים ברובם לנגישות נכים, בין עם מעלונים לבריכה או בדרכים ייעודיות וכן בסיוע צוותי המלון לשימוש במתקנים השונים. אורחים בעלי צרכים מיוחדים, מתבקשים לברר מראש במועד ההזמנה אודות זמינות חדרים מותאמים וכן אודות האבזור הרלוונטי.
 
רכז נגישות רשתי מלונות טמרס :
קובי רוזיו 9520820 -09 , [email protected]
מלון דניאל הרצליה
מנכ"ל :שאדי נסיר
 
במלון 3 חדרים מרווחים מותאמים לנכים.
במתחם המלון 2 חניות נכים ו-2 נוספות חיצוניות הממוקמות בכניסה למלון (על בסיס מקום פנוי).
במלון: בריכה חיצונית עונתית נגישה ,בית כנסת 
ספא שיזן הרצליה 
במתחם הספא 2 חניות נכים ו-2 נוספות חיצוניות הממוקמות בכניסה למלון דניאל הרצליה (על בסיס מקום פנוי).
בספא מונגשים: בריכת שחייה חיצונית (עונתית), בריכה מקורה כל השנה, חדר כושר.
פרטי רכז/ת נגישות בחברה 
רכז נגישות רשתי מלונות טמרס :
קובי רוזיו 9520820 -09 , [email protected]
 
יצירת קשר ומשוב 
אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. 
אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו בקישור מטה :